Tegoroczne ferie spędzone nad Wisłą i okolicami. Poniżej seria ptaków w locie – zapraszam do oglądania. Wśród nowości pojawia się Bielaczek oraz nurogęś zwyczajna.
Spotkane zwierzęta na Karsiborze – warto było budzić się rano. Spotkanie innych fotografów, a przy okazji dziki, których jest tam sporo – i chyba są wszechobecne 🙂
Tosia – tak się nazywa prezentowany poniżej ptaszek, który powszechnie jest puchaczem i żeruje w Siemianowicach Śl. Dzięki życzliwości zrobione zdjęcie, które w naturze nie do osiągnięcia.
Wycieczka nad Rodanem, a w sumie nad dochodzącym do niego potokiem została okraszona niezwykłą istotą. Myślałem, że to pierwszy b…., ale okazało się pokazał długi ogon – a więc piżmak.