Na Małołączniak udałem się niebieskim szlakiem z parkingu Małej Łąki dlatego, że nigdy jeszcze nie szedłem tym szlakiem. Szlak okazał się bardzo ciekawy. Na szlaku też nie szedłem sam – spotkałem wielu ludzi oraz … lisa.
Zajączek
Pierwsza Gęsiówka egipska oraz krzyżówki w różnym wydaniu
Farskie zające
Pierwsza Kukułka
Na Łężczoku
Przydrożny bażant
a tymczasem na Łężczoku i Wielikącie
Żurawie za płotem
Spacer po Wielikącie
Spacer po Wielikącie w poniedziałek i kilka przypadkowych fotek.
no images were found
Karsibór
Stawy Milickie
Wycieczka na Łężczok
Dzięcioły
Daniele
Bażant
Pustułka
Dzięcioł Trójpalczasty
Biebrza – Łoś
Zawsze kiedy się jedzie na taki wyjazd ma się pragnienie spotkania tego niezwykłego bywalca – Łosia. Udało się dzięki wspaniałemu przewodnikowi panu Igorowi Iwaszko – http://igoriwaszko.blogspot.com/ bez niego wiele zdjęć, które wykonałem na Biebrzy nie byłoby możliwe – jeszcze raz serdeczne dzięki.