Na Małołączniak

Na Małołączniak udałem się niebieskim szlakiem z parkingu Małej Łąki dlatego, że nigdy jeszcze nie szedłem tym szlakiem. Szlak okazał się bardzo ciekawy. Na szlaku też nie szedłem sam – spotkałem wielu ludzi oraz … lisa.

Stawy Milickie

Kilka zdjęć z podróży. Po drodze pierwszy raz odwiedziłem Stawy Milickie. Jest to naprawdę niezwykłe miejsce zarówno krajobrazowo jak i pod względem występowania ptaków. Zapraszam do oglądania

Daniele

Na ostatniej grudniowej wycieczce do lasu udało się zrobić zdjęcia pasących się Danieli. Zapraszam do obejrzenia zdjęć