Wycieczka do Rud Raciborskich była udana. Najbardziej cieszy jednak zrobione zdjęcie Myszołowa na granicy Rybnika 🙂
Tatry Zachodnie
Klimczok
Kwiecień w obiektywie
Poniedziałkowy zachód słońca z Lubomi
Lany poniedziałek
Wielki Finał
Miałem okazję współpracy ze wspólnotą Matki Miłosiernego z Pszowa – oto owoc:
Wtorkowy spacer na Łężczoku
Razem z ks. Robertem udaliśmy się do rezerwatu Łężczok – oto kilka zdjęć z wtorkowego dnia wolnego.
Pierwszy Czarny Bocian & piękny szpak
Sobotnie wyjście
Stecówka
Czwartkowe popołudnie
Znowu na Wielikącie
Niedzielny spacer po Wielikącie bardzo mnie zaskoczył. Na początku brnąłem przez półmetrowe zaspy – było tak mocne słońce, że nic nie widziałem. Prawdopodobnie tuż obok mnie spłoszyła się pani Bażantowa. Dopiero pod koniec wycieczki zdarzyły się takie okazy. Co więcej – Wąsatki nic sobie nie robiły z mojej obecności. Było naprawdę pięknie.
NSPJ Krzyżkowice nocą
Zimorodek
Niedzielne popołudnie na Wielikącie
Kompozycje
Spisane & opracowania
brak